گسترده نظری و پیشینه پژوهشی تعاریف و تاریخچه طرحواره های ناسازگار اولیه

گسترده نظری و پیشینه پژوهشی تعاریف و تاریخچه طرحواره های ناسازگار اولیه

برچسب ها:
گسترده نظری و پیشینه پژوهشی تعاریف و تاریخچه طرحواره های ناسازگار اولیهمبانی نظری طرحواره های ناسازگار اولیهپیشینه تحقیق طرحواره های ناسازگار اولیهپیشینه پژوهش طرحواره های ناسازگار اولیهادبیات نظری طرحواره های ناسازگار اولیه

رفتن به سایت اصلی

گسترده نظری و پیشینه پژوهشی تعاریف و تاریخچه طرحواره های ناسازگار اولیه

دسته بندي : مبانی نظری

جزئیات و دریافت
گزارش فایل

گسترده نظری و پیشینه پژوهشی تعاریف و تاریخچه طرحواره های ناسازگار اولیه
در 39 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی

قسمتهایی از مبانی نظری:

 

تاریخچه طرحواره
 طرحواره به طور کلی به عنوان ساختار ، قالب   یا چارچوب   تعریف می شود. در فلسفه یونان باستان قدیم منطقیون رواقی ، مخصوصا فروسیپوس  اصول منطقی را در قالب طرحواره ی استنباط  مطرح کردند (نوسبام ،1994 به نقل از یانگ و همکاران 2003) و از آنچه بین همه اعضا یک طبقه مشترک است .همچنین بعضی از حوزه های گوناگون دیگری که در آن از مفهوم طرحواره استفاده شده است، شامل نظریه مجموعه ها، هندسه جبری، آموزش، نقدهای ادبی، و برنامه نویسی کامپیوتری است. زیربنای نظریه طرحواره در کارهای ایمانوئل کانت (1929،1781) ردیابی می شود. او توصیف کرد که طرحواره ی سگ یک الگوی ذهنی است که می تواند تصویر یک سگ چهارپا را در کلیتی توضیح دهد که بدون محدودیت برای تجربه ی هر تصویر معین یا بازنمایی هر تصویر ممکن به صورت ملموس و عینی می باشد(آجیده ،2003). طرحواره در نظام فلسفی کانت به عنوان «درک ودریافت نقطه اشتراک تمام عناصر یک  مجموعه» تعریف می شود. او معتقد بود ادراک و حافظه، نتیجه تجارب حسی دنیای خارج هستند که تحت ساختارهای شناختی متأثرمی شوند و تغییر شکل می دهند(پیس ،1988؛ استین ،1992 و استین و یانگ،1992).
کسی که اولین بار مفهوم طرحواره را بسط داد بارتلت  در سال 1930 بود .بارتلت(1932)  با بسط نظریه طرحواره اش برای روان شناسان عصر خود یک چهارچوب طرحواره ایجاد کرد و در رابطه با اطلاعات جدید به تأثیر آگاهی قبلی بر ادراک و حافظه پرداخت. او دریافت فراخوانی حافظه الزاما توسط سرشت و منش تعیین می شود و گذشته فرد در جریان رویدادهای کنونی به طور مداوم بازسازی می شود. متخصصان بالینی قبل از1980، اختلالات شخصیت را با اصطلاح منش مشخص می کردند. امروزه در ارتباط با بعد روان شناسی، برای اختلالات شخصیت به جای واژه منش از اصطلاح طرحواره استفاده می شود. بیشتر اوقات اگر نگوییم همیشه، فرآیندهای مربوط به طرحواره به صورت خودکار و بدون آگاهی بر بخشی از سیستم دریافتی ـ ادراکی ما اتفاق می افتد. بدین ترتیب از اوایل دهه ی 1980، نظریه طرحواره وسیله ای مقدماتی برای درک جنبه های روان شناختی فرهنگ نیز شده است. واژه طرحواره در روان شناسی و به طور گسترده تر در حوزه شناختی، تاریخچه ای غنی و برجسته دارد. در حوزه رشد شناختی، طرحواره به عنوان «نقشه انتزاعی شناختی» در نظر گرفته می شود که راهنمای تفسیر اطلاعات و حل مسئله است. بنابراین ما به یک طرحواره زبانی  برای فهم یک جمله و به یک طرحواره فرهنگی  برای تفسیر یک افسانه نیاز داریم(یانگ،کلوسکو و ویشار،،1389).
شناخت درمانی، بک (1976) در اولین نوشته هایش به مفهوم طرحواره اشاره کرد. با این حال در بافتار روان شناسی و روان درمانی طرحواره به عنوان اصل سازمان بخش کلی در نظر گرفته می شود که برای درک تجارب زندگی فرد ضروری است. یکی از مفاهیم جدی و بنیادی حوزه روان درمانی، این است که بسیاری از طرحواره ها در اوایل زندگی شکل می گیرند، به حرکت خود ادامه می دهند و خودشان را به تجارب بعدی زندگی تحمیل می کنند، حتی اگر هیچ گونه کاربرد دیگری نداشته باشند. این مسئله، همان چیزی است که گاهی اوقات به عنوان نیاز به هماهنگی شناختی   از آن یاد می شود، یعنی حفظ دیدگاهی در مورد خود یا دیگران؛ حتی اگر این دیدگاه نادرست یا تحریف شده باشد. با این تعریف کلی، طرحواره می تواند مثبت یا منفی، سازگار یا ناسازگار باشدو همچنین می تواند در اوایل زندگی در سیر بعدی زندگی شکل بگیرد (یانگ،کلوسکو و ویشار ،1389).

 

تعریف طرحواره
برای طرحواره تعاریف گوناگونی ارائه شده است و هر یک از این تعاریف به جنبه ای از این تعاریف پرداخته اند. در زیر به چند تعریف اشاره می شود:
یانگ(1999،1990) این فرضیه را مطرح ساخته است که بعضی طرحواره ها(به ویژه طرحواره هایی که عمدتاً و در اصل در نتیجه تجارب تلخ دوران کودکی ایجاد شده اند) می توانند بنیان و مرکز اختلالات شخصیت، مشکلات منشی ملایم تر و بسیاری از اختلالات مزمن محور یک باشند. برای بررسی این فرضیه، و زیر مجموعه ای از طرحواره ها که آن ها را طرحواره های ناسازگارانه اولیه نامید تعریف کرد.
تعریف جامع و بازبینی شده یانگ از طرحواره های ناسازگارانه اولیه، عبارت است از:
•    مضمون یا الگویی وسیع و منتشر
•    شامل خاطره ها، هیجانات، شناخت ها و احساسات بدنی
•    درباره خود شخص و ارتباط های او با دیگران
•    ایجاد شده در طول دوران کودکی و نوجوانی
•    گسترش یافته در طول دوره زندگی فرد
•    تا حد قابل ملاحظه ای معیوب و ناکارآمد.
به طور خلاصه، طرحواره های ناسازگارانه اولیه الگوهای هیجانی و شناختی خودشکنانه ای هستند که در اوایل دوره رشد،آغاز شده و در طول دوره زندگی تکرار می شود.  براساس این تعریف رفتار افراد خود، بخشی از یک طرحواره نیست. بر اساس نظریه شناختی، هنگامی که یکی از طرحواره های ناسازگارانه فراخوانده می شوند. بیمار هیجان منفی قوی و شدیدی همانند سوگ، شرم، ترس یا خشم را تجربه می کند. البته همه طرحواره ها به دلیل ضربه ها یا بدرفتاری های کودکی شکل نمی گیرند. مثلاً افراد می توانند طرحواره وابستگی – بی مهارتی را داشته باشند، بدون اینکه در کودکی ضربه یا صدمه ای دیده باشند. اگر چه ریشه و منشأ همه طرحواره ها تروما نیست. همه آن ها مخرب بوده و بیشترشان به دلیل حوادث آزارنده مکرر ودائمی در طول دوره کودکی تا برزگسالی، به وجود آمده اند. تأثیر همه این تجارب مرتبط تلخ، تراکمی است و مجموعه ی این تجارب است که فرد را به سوی یک طرحواره تمام عیار هدایت می کنند(یانگ،1999؛ به نقل از یانگ و همکاران،2003).
اینطور به نظر می رسد که مردم تحت تأثیر حوادثی هستند که طرحواره های آن ها را فعال می سازند و این یکی از دلایلی است که طرحواره ها بر فرایند تجارب بعدی تأثیرمی گذارند. بر نحوه فکر، احساس، عمل کردن بیماران، یا اینکه با دیگران چگونه ارتباط برقرار کنند، نقشی اساسی دارند و موجب می شوند که افراد در بزرگسالی همان تجارب آسیب زای دوران کودکی شان را به طور سهوی دوباره تجربه و بازسازی کنند. طرحواره ها در ابتدای کودکی و نوجوانی به عنوان بازنمایه های مبتنی بر واقعیت محیط کودکی شروع می شوند. طبیعت معیوب طرحواره ها همیشه در مراحل بعدی زندگی، هنگامی که بیماران به تکرار مکرر طرحواره هایشان در تعامل با سایر افراد ادامه می دهند، بارزتر می شود. طرحواره های ناسازگارانه اولیه و شیوه های ناسازگارانه ای که بیماران برای مقابله با آن ها یاد می گیرند اغلب زیربنای علائم اختلالات مزمن محورI همانند اختلالات اضطراب، افسردگی، سوءمصرف مواد و روان تنی هستند(یانگ،1999؛ به نقل از یانگ و همکاران،2003).
طرحواره ها چند بعدی هستند، بدین معنی که آن ها سطوح متفاوتی از شدت گستردگی را دارا می باشند. طرحواره های شدیدتر توسط تعداد بیشتری از موقعیت ها فعال می شوند. به عنوان مثال اگر یک فرد در دوران کودکی بارها و به مشکلی افراطی و به وسیله هر دو والدین مورد انتقاد قرار گیرد، در دوران بزرگسالی تقریباً با هر فردی که ارتباط برقرار می کند به گونه ای رفتار می کند که موجب می شود طرحواره ناکارآمد مربوط به آن انتقاد در وی فعال شود. اگر فردی انتقاد را در طول سنین بعدی زندگی و به طور اتفاقی و ملایم تری تجربه کند و یا اینکه انتقاد تنها توسط یکی از والدین صورت گیرد. در بزرگسالی طرحواره مربوط کمتر در وی فعال می شود. برای مثال احتمالاً این طرحواره شاید تنها به وسیله یک منبع قدرت پر توقع که همجنس والد انتقادگر است فعال شود. بعلاوه در حالت کلی هر چقدر طرحواره ای شدیدتر و عاطفه منفی همراه آن نیز قوی تر باشد هنگامی که فعال می شود، زمان بیشتری دوام می یابد(یانگ،1994).
بارتلت(1930) طرحواره را به عنوان سازماندهی فعال واکنش ها یا تجارب گذشته توصیف کرد که به طور معمول با عمل کردن به صورت پاسخ سازگار . منسجم فرض می شود. طبق تعریف بک(1979)، طرحواره ها  الگوهای شناختی ثابتی هستند که پایه ای برای غربالگری، تمایز و کدگذاری محرکی که فرد در مقابل آن قرار گرفته است، فراهم می آورد.
در تعریف ارائه شده از مک کارتی (1999)، طرحواره ها اطلاعات اساسی هستند که عاملی می باشند در جهت هم راستا شدن داده ها و اطلاعات جدید با دانش قبلی.

 

 

فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:

3-2- طرحواره های ناسازگار اولیه
1-3-2-تاریخچه طرحواره
2-3-2- تعریف طرحواره
3-3-2- ریشه های تحولی طرحواره های ناسازگار اولیه
1-3-3-2- نیازهای هیجانی اساسی
2-3-3-2- تجارب کودکی و طرحواره های ناسازگار
3-3-3-2- ذهنیت های طرحواره ای
4-3-3-2- خلق و خوی هیجانی و طرحواره های ناسازگار
4-3-2- حوزه های طرحواره و طرحواره های ناسازگار اولیه
1-4-3-2- بریدگی و طرد
2-4-3-2- خودگردانی و عملکرد مختل
3-4-3-2- محدودیت های مختل
4-4-3-2- دیگر جهت مندی
5-4-3-2-  گوش به زنگی بیش از حد و بازداری
5-3-2- بیولوژی طرحواره های ناسازگار اولیه
6-3-2- عملکردهای طرحواره
1-6-3-2- تدوام طرحواره
2-6-3-2-بهبود طرحواره
7-3-2- سبک های مقابله ای ناسازگار
1-7-3-2- جبران افراطی طرحواره
2-7-3-2- اجتناب طرحواره
3-7-3-2- تسلیم طرحواره
8-3-2- سیمای بالینی طرحواره های فعال مربوط به افسردگی و اضطراب
1-8-3-2- حوزۀ طرد و بریدگی
2-8-3-2- محرومیت هیجانی
3-8-3-2- انزوای اجتماعی/ بیگانگی
9-3-2- حوزۀ عملکرد و خودگردانی
1-9-3-2- وابستگی/ بی کفایتی
2-9-3-2- آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری
3-9-3-2- شکست
5-2- پیشینه عملی
1-5-2- تحقیقات داخلی مرتبط با موضوع پژوهش
2-5-2- تحقیقات خارجی مرتبط با موضوع پژوهش
منابع
 

دسته بندی: مبانی نظری

تعداد مشاهده:
596
مشاهده

کد فایل:23974
انتشار در:۱۳۹۷/۶/۳۰
حجم فایل ها:126

اشتراک گذاری:

 قیمت:

18,600 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

 
پرداخت و دریافت فایل

برچسب ها:
گسترده نظری و پیشینه پژوهشی تعاریف و تاریخچه طرحواره های ناسازگار اولیهمبانی نظری طرحواره های ناسازگار اولیهپیشینه تحقیق طرحواره های ناسازگار اولیهپیشینه پژوهش طرحواره های ناسازگار اولیهادبیات نظری طرحواره های ناسازگار اولیه

 • پاورپوینت نگاره های 4و5و6(فارسی اول دبستان)

  پاورپوینت نگاره های 4و5و6(فارسی اول دبستان) برچسب ها: پاورپوینت نگاره های فارسی اول دبستان رفتن به سایت اصلی پاورپوینت نگاره های 4و5و6(فارسی اول دبستان) دسته بندي : تاریخ و ادبیات جزئیات و دریافت گزارش فایل مشخصات فایلعنوان: پاورپوینت نگاره های…

 • بروکراسی سنتی

  بروکراسی سنتی دانلود فایل اصلی بروکراسی سنتی از سایت دانلود فایل تحقیق بروکراسی سنتی در حجم 14صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از متن زیر:نقاط ضعف بروکراسی سنتی1.        تخصص گرایی :تعارض بین واحدهای فرعی سازمان…

 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعريف و تبيين مفهوم فلسفه

  مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعريف و تبيين مفهوم فلسفه دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعريف و تبيين مفهوم فلسفه دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل تعريف و تبيين مفهوم فلسفه بررسي سير…

 • پاورپوینت درباره طراحی اجزاء(چرخدنده)

  پاورپوینت درباره طراحی اجزاء(چرخدنده) دانلود پاورپوینت درباره طراحی اجزاء(چرخدنده) دسته بندي : فنی و حرفه ای جزئیات و دریافت گزارش فایل توضیحات:  فایل پاورپوینت درباره طراحی اجزاء،در حجم 45 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن: مقدمه     طراحان چرخدنده همیشه…

 • پاورپوینت خوف و رجاء

  پاورپوینت خوف و رجاء برچسب ها: پاورپوینت خوف و رجاءتعریف و سبب خوفخوف از منظر آیاتخوف از منظر روایاتاقسام خوفتحصیل خوفدرجات و مراتب خوفتعریف رجاءمیزان خوف و رجاء رفتن به سایت اصلی پاورپوینت خوف و رجاء دسته بندي : معارف…

 • دانلود طرح توجیهی بازیافت و تولید لوله و ظروف پلی اتیلنی

  پروژه بازیافت ظروف پلی اتیلنی,پروژه تولید ظروف پلی اتیلنی,پروژه تولید لوله اتیلنی,دانلود طرح توجیهی تولید لوله اتیلنی,دانلود طرح توجیهی ظروف پلی اتیلنی,طرح بازیافت ظروف پلی اتیلنی,طرح تولید ظروف پلی اتیلنی,طرح تولید لوله اتیلنی,طرح کارآفرینی دانلود فایل اصلی دانلود طرح توجیهی…

 • پاورپوینت روانــشناسی عمومی (2)

  پاورپوینت روانــشناسی عمومی (2) برچسب ها: نمونه سوال مباحث اساسی در روانشناسی 2 پیام نورنمونه سوالات درس مباحث اساسی در روانشناسی 2دانلود نمونه سوالات مباحث اساسی در روانشناسی 2دانلود نمونه سوال مباحث اساسی در روانشناسی 2جزوه مباحث اساسی در روانشناسی…

 • مبانی نظری و پیشینه پژوهش درمان بیش فعالی(ADHD) یا نوروفیدبک (فصل دوم)

  پیشینه بیش فعالی کودکان,پیشینه پژوهش بیش فعالی کودکان,پیشینه تحقیق درمان با نوروفیدبک,تاثیر نوروفیدبک بر بیش فعالی,درمان بیش فعالی,فصل دوم پایان نامه بیش فعالی,مبانی نظری و پیشینه پژوهش درمان بیش فعالی(ADHD) یا نوروفیدبک,مراکز درمان بیش فعالی دانلود فایل اصلی مبانی نظری…

 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوري صف خط انتظار

  مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوري صف خط انتظار دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تئوري صف خط انتظار دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل فهرست مطالب : 2 - 2 - 1 -…

 • بررسی انتخاب مرغ سبز و محصولات ارگانیک

  بررسی انتخاب مرغ سبز و محصولات ارگانیک برچسب ها: پایان نامه بررسی انتخاب مرغ سبز و محصولات ارگانیکپروژه بررسی انتخاب مرغ سبز و محصولات ارگانیکتحقیق بررسی انتخاب مرغ سبز و محصولات ارگانیک رفتن به سایت اصلی بررسی انتخاب مرغ سبز…

 • مبانی نظری و پیشینه پژوهش معلوليت جسمي- حركتي و خلاقیت (فصل دوم)

  ادبیات نظری خودواقعي و خودآرماني,پیشینه پژوهش معلوليت جسمي حركتي و خلاقیت,پیشینه تحقیق معلوليت جسمي حركتي و خلاقیت,چارچوب نظری معلوليت جسمي,فصل دوم پایان نامه معلوليت جسمي حركتي و خلاقیت,مبانی نظری و پیشینه پژوهش معلوليت جسمي حركتي و خلاقیت دانلود فایل اصلی…

 • پاورپوینت مدیریت بحران

  پاورپوینت مدیریت بحران دانلود پاورپوینت مدیریت بحران دسته بندي : مدیریت جزئیات و دریافت گزارش فایل دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت بحران ، در قالب PPT و در 36 اسلاید فهرست مطالب تعریف بحران اهداف مدیریت بحران ضرورت های شناخت…

 • ادبیات تحقیق و پیشینه تحقیق مفاهیم و نظریه های رقابت پذیری(فصل دوم)

  ادبیات تحقیق و پیشینه تحقیق مفاهیم و نظریه های رقابت پذیری(فصل دوم),پيشينه پژوهش مدل الماس مایکل پورتر,پيشينه تحقيق مفاهیم رقابت پذیری ملل,پيشينه نظري رقابت پذیری چیست,چارچوب نظري مدلهای رقابت پذیری ملل,شاخص ر,مباني نظري تعریف رقابت پذیری دانلود فایل اصلی ادبیات…

 • پیشینه ومبانی نظری تحقیق تحليل پوششي داده‌ها

  پیشینه ومبانی نظری تحقیق تحليل پوششي داده‌ها دانلود پیشینه ومبانی نظری تحقیق تحليل پوششي داده‌ها دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل تعريف تحليل پوششي داده‌ها اين روش در ابتدا با تز دکتري رودز مطرح…

 • پاورپوینت تصفیه فاضلاب صنعتی

  پاورپوینت تصفیه فاضلاب صنعتی دانلود پاورپوینت تصفیه فاضلاب صنعتی دسته بندي : محیط زیست جزئیات و دریافت گزارش فایل فهرست مطالب : مقدمه اهداف تصفیه فاضلاب صنعتی ویژگی های خاص فاضلابهای صنعتی آلودگی های فاضلابهای صنعتی مهمترین روش های تعیین…

 • پیشینه و مبانی نظری هوش، هیجان، هوش هیجانی ابعاد و تعاریف آن

  پیشینه و مبانی نظری هوش، هیجان، هوش هیجانی ابعاد و تعاریف آن دانلود پیشینه و مبانی نظری هوش، هیجان، هوش هیجانی ابعاد و تعاریف آن دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل هوش چیست ؟…

 • فصل دوم مبانی نظری و ادبیات تحقیق تعاریف حاکمیت شرکتی (فصل دوم پایان نامه)

  اصول حاکمیت شرکتی چیست,تاریخچه حاکمیت شرکتی,چارچوب نظری حاکمیت شرکتی,حاکمیت شرکتی,حاکمیت شرکتی pdf,حاکمیت شرکتی ppt,حاکمیت شرکتی در ایران,دانلود مباني نظري,فصل,مباني نظري,مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) حاکمیت شرکتی,مقاله حاکمیت شرکتی دانلود فایل اصلی فصل دوم مبانی نظری و ادبیات تحقیق…

 • مبانی نظری و پیشینه مدیریت پایدار شهری با تاکید بر مشارکت شهروندان

  مبانی نظری و پیشینه مدیریت پایدار شهری با تاکید بر مشارکت شهروندان دانلود مبانی نظری و پیشینه مدیریت پایدار شهری با تاکید بر مشارکت شهروندان دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل 2 - 1…

 • داتلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا

  بیمه دانا,دانلود کاراموزی در بیمه,دانلود کارورزی بیمه,کاراموزی در شرکت بیمه دانا,کاراموزی رایگان,کاراموزی رایگان بیمه,کاراموزی مدیریت بیمه,گزارش کاراموزی بیمه,مقاله کاراموزی بیمه,نگین فایل دانلود فایل اصلی داتلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا از سایت دانلود فایل دانلود گزارش کارآموزی…

 • بهروری از ضایعات شهری و مناسب ترین روش جمع آوری آن

  بهره وری دانلود فایل اصلی بهروری از ضایعات شهری و مناسب ترین روش جمع آوری آن از سایت دانلود فایل تحقیق افزایش بهروری از ضایعات شهری و مناسب ترین روش جمع آوری آن در حجم 53صفحه و در قالب word…

 • مبانی نظری و پیشینه نحوه توزیع تراکم جمعیتی در سطح شهری

  مبانی نظری و پیشینه نحوه توزیع تراکم جمعیتی در سطح شهری دانلود مبانی نظری و پیشینه نحوه توزیع تراکم جمعیتی در سطح شهری دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل 1 - 2 - مقدمه…

 • پاورپوینت مناقصه

  پاورپوینت مناقصه دانلود پاورپوینت مناقصه دسته بندي : اقتصاد جزئیات و دریافت گزارش فایل توضیحات: فایل پاورپوینت آشنایی با مناقصه،در حجم 22 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن: مناقصه چیست؟ مناقصه فرآیندی اسـت رقابتـی برای تأمین کیفیت مـورد نظر (طبق…

 • پاورپوینت سیستم های فتوولتاییک

  پاورپوینت سیستم های فتوولتاییک دانلود پاورپوینت سیستم های فتوولتاییک دسته بندي : مهندسی مکانیک جزئیات و دریافت گزارش فایل توضیحات: فایل پاورپوینت سیستم های فتوولتاییک (انرژی های تجدید پذیر )،در حجم 46 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن: سیستم فتوولتاییک…

 • دانلود بررسی اثر لذت جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین با توجه به نوع وبگردی

  دانلود بررسی اثر لذت جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین با توجه به نوع وبگردی برچسب ها: دانلود بررسی اثر لذت جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین با توجه به نوع وبگردیعوامل مؤثر بر خرید آنیمحتوا…

 • ادبیات نظری و پیشینه تحقیق بی ثباتی ازدواج یا احتمال وقوع طلاق (فصل دوم پایان نامه)

  ادبیات نظری و پیشینه تحقیق بی ثباتی ازدواج یا احتمال وقوع طلاق (فصل دوم پایان نامه),پیشنه پژوهش بی ثباتی ازدواج یا احتمال وقوع طلاق,فصل دوم پایان نامه بی ثباتی ازدواج یا احتمال وقوع طلاق,مبانی نظری احتمال وقوع طلاق و بی…

 • بررسي و کاربرد سرمايه فکري در ارزيابي عملکرد مالي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس

  بررسي و کاربرد سرمايه فکري در ارزيابي عملکرد مالي شرکتهاي پذيرفته شده در بورس برچسب ها: بررسي و کاربرد سرمايه فکري در ارزيابي عملکرد مالي شرکتهاي پذيرفته شده در بورستاريخچه ي سرمايه ي فکريمدل هاي اندازه گيري سرمايه فکريمفهوم سود…

 • مبانی نظری اختلالات افسردگی و اختلالات دوقطبی

  مبانی نظری اختلالات افسردگی و اختلالات دوقطبی دانلود مبانی نظری اختلالات افسردگی و اختلالات دوقطبی دسته بندي : علوم اجتماعی جزئیات و دریافت گزارش فایل مبانی نظری اختلالات افسردگی و اختلالات دوقطبی فصل دوم ............................................................................................................ ............. افسردگی ......................................................................................................................... اختلالات افسردگی…

 • پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا

  پرسشنامه رضایت شغلی,پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا pdf,پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا فرم کوتاه,دانلود رایگان پرسشنامه رضایت شغلی هرزبرگ,رضایت شغلی,روایی و پایایی پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا,مینه سوتا,نمره گذاری پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا دانلود فایل اصلی پرسشنامه رضایت شغلی…

 • مطالعه برآورد تواناییهاي مديريتي مديران مدارس شهرستانهاي استان فارس

  تواناییهای مدیریتی دانلود فایل اصلی مطالعه برآورد تواناییهاي مديريتي مديران مدارس شهرستانهاي استان فارس از سایت دانلود فایل تحقیق مطالعه برآورد تواناییهاي مديريتي مديران  مدارس شهرستانهاي استان فارس  در حجم 14 صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و…

 • فایل تحقیق جهش در جمعیت های طبیعی از سرخس Onoclea Sensibilis در حضور مواد جهش زای خاک

  فایل تحقیق جهش در جمعیت های طبیعی از سرخس Onoclea Sensibilis در حضور مواد جهش زای خاک دانلود فایل تحقیق جهش در جمعیت های طبیعی از سرخس Onoclea Sensibilis در حضور مواد جهش زای خاک دسته بندي : محیط زیست…

 • آموزش ویدئویی کامل + جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور فصل دوم ریاضی یازدهم تجربی ( هندسه )

  پیش نویس کتاب ریاضی یازدهم,ریاضی پایه یازدهم,کتاب ریاضی پایه یازدهم,کتاب ریاضی سال یازدهم,کتاب ریاضی صنف یازدهم,کتاب ریاضی یازدهم دانلود فایل اصلی آموزش ویدئویی کامل + جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور فصل دوم ریاضی یازدهم تجربی ( هندسه )…

 • میراگرهای اصطکاکی در بادبندها

  میراگرهای اصطکاکی در بادبندها دانلود میراگرهای اصطکاکی در بادبندها دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل بسم الله الرّحمن الرّحیم میراگرهای اصطکاکی در بادبندها خسارت ناشی از زلزله های مختلفنحوه عملکرد سیستم های سازه ای…

 • مبانی نظری و پیشینه استراتژی‌ های تقسیم سود

  مبانی نظری و پیشینه استراتژی‌ های تقسیم سود دانلود مبانی نظری و پیشینه استراتژی‌ های تقسیم سود دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل 1 - 2 - مقدمه 17 2 - 2 - استراتژی‌های…

 • مبانی نظری ریسک مدیریت وسیستماتیک وانواع ان

  مبانی نظری ریسک مدیریت وسیستماتیک وانواع ان دانلود مبانی نظری ریسک مدیریت وسیستماتیک وانواع ان دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی جزئیات و دریافت گزارش فایل 2 - 1 مقدمه ...................................................... ............................................ 12 2 - 2 - مفهوم ریسک…

 • پاورپوینت کربوهیدراتها

  پاورپوینت کربوهیدراتها برچسب ها: پاورپوینت کربوهیدراتها رفتن به سایت اصلی پاورپوینت کربوهیدراتها دسته بندي : زیست شناسی جزئیات و دریافت گزارش فایل مشخصات فایلعنوان: پاورپوینت کربوهیدراتها قالب بندی: پاورپوینتتعداد اسلاید: 42محتویاتقسمتی از پاورپوینتکربوهیدراتها (گلیکانها): دارای ساختار پایه ای به صورت…